10.KASTAMONU GÜNLERİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
24.11.2016

Kas-Der Genel Merkezimiz Tarafından Düzenlenen 10.Kastamonu Günleri 1.321.122 Ziyaretçinin Katılımı İle Gerçekleştirilmiştir. 
17 Kasım 2016 Perşembe Günü Açılışının Yapıldığı Kastamonu Günleri, Kas-Der Genel Merkezimizin Ev Sahipliğinde Kastamonu Valiliği, Kastamonu Belediyesi, Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası ve Kastamonu Esnaf Sanatkârlar Birliğinin Destekleri ile Gerçekleştirildi. 
Açılış Programı Kastamonu Valimiz Mesut YILDIRIM, Eski Bakanlarımızdan Murat BAŞESGİOĞLU, Kastamonu Milletvekilimiz Murat DEMİR, Ataşehir Kaymakamı Zafer KARAMEHMETOĞLU, Maltepe Kaymakamı Necip ÇAKMAK, Sultangazi Kaymakamı Ali USLANMAZ, Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Selçuk ARSLAN, Kastamonu Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Dursun ERGİN, Kastamonu İlçe Kaymakamları, Kastamonu İlçe Belediye Başkanları, KASKON Genel Başkanı Selami ÇELEBİOĞLU, Kastamonu STK Başkan ve Yöneticileri, Kas-Der Şube Başkan ve Yöneticileri, Binlerce Hemşerimiz ve Misafirlerimizin Katılımı ile Gerçekleştirildi. 


Açılış Gününden İtibaren Yoğun İlgi ile Ziyaret Edilen Kastamonu Günleri Pazar Akşamı Yapılan Kapanış Töreni İle Sona Erdi. Kapanış Töreninde Kas-Der Genel Başkanımız Orhan GÜMÜŞ Yaptığı Konuşmasında; Hep Birlikte Bir Olduğumuzda Neler Yapabildiğimizi Görüyorsunuz. Genel Kurul Sonrası Bir Ay İçerisinde Gerçekleştirdiğimiz Festivalimizin Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum. Bu Festival Ekibimizin ve Şube Başkanlarımızın Başarısı, Evliyaların Duası ve Rabbimizin Yardımı ile Gerçekleştirilmiştir. Festivalimizde Kastamonu’dan Gelen Esnaflarımızın Ürünleri Sergilenmiştir. 
Kas-Der İstanbul’daki Bir Milyonu Aşkın Hemşerilerimizin Buluşma Noktasıdır. İstanbul’da 28 İlçede Şubesi, Yüzbinlerce Üyesi Bulunan Büyük Bir Kurumdur. Hiç Kimsenin Şüphesi Olmasın ki Kastamonu’muzu Hak Ettiği Yerlere Taşıyacağız. Kas-Der 31 Yıllık Çınar. Bu Çınarın Köklerini Atan Kurucularımıza Sonsuz Minnet ve Şükranlarımızı Sunuyorum. Festivalimize Katılan Kastamonu Bürokrasimize ve Tüm Misafirlerimize Teşekkür Ediyor, Bu Vesile ile Tüm Şehit ve Gazilerimizi Rahmet ve Minnetle Anıyorum. 
Kastamonu Günlerinin Gerçekleştirilmesinde Maddi ve Manevi Olarak Destek Veren Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Nabi AVCI’ya, İstanbul Valimiz Vasip ŞAHİN’e, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ’a, Kastamonu Valimiz Sayın Mesut YILDIRIM’a, Kastamonu Belediye Başkanımız Sayın Tahsin BABAŞ’a Kartal Belediye Başkanımız Sayın Altınok ÖZ’e, Beşiktaş Belediye Başkanımız Sayın Murat HAZİNEDAR’a Sancaktepe Belediye Başkanımız Sayın İsmail ERDEM’e, Fatih Belediye Başkanımız Sayın Mustafa DEMİR’e, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin USTA’ya, Maltepe Belediye Başkanımız Sayın Ali KILIÇ’a, Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sayın Selçuk ARSLAN’a, Kastamonu Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Sayın Dursun ERGİN KASKON Genel Başkanı Selami ÇELEBİOĞLU'na Sonsuz Teşekkürlerimizi Sunarız.

 

Kastamonu Günlerini Ziyaret Ederek Bizleri Yalnız Bırakmayan TBMM Meclis Başkan Vekili Akif Hamza ÇEBİ, İstanbul Valisi Vasıf ŞAHİN, İstanbul Milletvekilleri Hulusi ŞENTÜRK, Osman BOYRAZ, Hasan TURAN, Arzu ERDEM, Kastamonu Milletvekilimiz Murat DEMİR, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim TEMURCİ, İstanbul İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanlarına ve Tüm Halkımıza Teşekkür Ediyorum.

Orhan GÜMÜŞ
Kas-Der Genel Başkanı


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.