TUZCUOĞLU EBEDİYETE UĞURLANDI
20.02.2015

MİHRİ CİHAN TUZCUOĞLU DEFNEDİLDİ

Uzun süredir tedavi gördüğü hastanede önceki gün hayata veda eden Genel Merkez yönetim kurulu üyemiz, iş kadını, Cideli hemşerimiz Mihri Cihan Tuzcuoğlu, Eyüp Sultan Camii’nde Cuma Namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası, Eyüp Mezarlığı’ndaki aile kabristanında gözyaşları arasında ebediyete yolcu edildi. Tuzcuoğlu’nun genç yaşta hayata veda etmesi ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. 

 

Cenaze merasimine, merhumenin çocukları; Cengizhan ve Yücel başta olmak üzere; ailesi, akrabaları ile eski bakanlardan; İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu,  Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu, KKV İstanbul Danışma Kurulu Başkanı Remzi Gür, Genel Merkez ve şube yöneticilerimiz, siyasi parti ve STK temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda Kastamonulu seveni katıldı.

GENEL BAŞKANIMIZIN TAZİYE MESAJI

KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, Mihri Cihan Tuzcuoğlu’nun vefatıyla ilgili bir taziye mesajı yayımladı. Mesajında, derin bir üzüntüyle sarsıldığını vurgulayan Çilingiroğlu, şunları söyledi:

“Mihri Cihan Tuzcuoğlu, KAS-DER’de birlikte çalıştığımız, azimli, girişken, memleketine hizmet aşkıyla dolu, saygılı, sevgi dolu bir kardeşimizdi.

Birkaç aydır önceden geçirdiği ve tekrar nükseden hastalığıyla ilgili özel bir hastanede tedavi görüyordu.

Doktorları görüşmeye izin vermiyorlardı ancak ben birkaç kez ziyarette bulundum. Hasta yatağında bile hayat doluydu. Hastalığından sevenlerinin haberinin olmasını istemiyordu. Onların karşısına iyileşerek, her zamanki neşe dolu haliyle çıkmak istiyordu.

Maalesef önceki sabah çocuklarından ve ağabeyinden acı haberi aldık. Bu beklemediğim ve hala inanamadığım bir durumdur.

Ölümü ona yakıştıramıyorum ama takdiri ilahinin önüne geçilmiyor.

Artık yapabileceğimiz tek şey onun için dua etmektir.

Nurlar içinde yat sevgili kardeşim. İyilik dolu yüreğinin layık olduğu yer cennet-i âlâdır.

Taksiratın af, ruhun şâd mekânın cennet olsun.” 


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.