EYÜP ADAY ADAYI AV. BAŞALAN GENEL MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ
26.12.2013

 

 

AK Parti’den Eyüp Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Temel Başalan Genel Başkanımızı ziyaret etti.

Yaklaşık 2 saat süren ziyaret sırasında STK, siyaset ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Ziyaret sebebinin Kastamonulularla kurduğu yakın ilişkiyi sürdürmek olduğunu belirten AK Parti Eyüp Belediye Başkan Aday Adayı Av. Temel Başalan,  Kastamonuluların İstanbul’daki nüfus yoğunluğuna işaret ederek, “İstanbul’da önemli bir gücü temsil ediyorsunuz. Bu gücün öncüsü KAS-DER, önemli bir sivil toplum hareketidir. Bunları yıllarca Kastamonulularla iç içe yaşamış, önemli dostluklar kurmuş bir fahri hemşeriniz olarak söylüyorum. Adaylığımın kesinleşmesi halinde seçim günü Kastamonulu hemşerilerimin desteğini görmek arzusundayım” diye konuştu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çilingiroğlu ise KAS-DER’in kapılarının meşru her siyasi partiye açık olduğunu belirterek, “Derneğimizin kuruluş amacı ve yönetim anlayışımız, memleketine hizmet etme gayesi güden herkese eşit mesafede durmak ve hizmete katkı sağlamaktır” dedi.

 

Konuk Başalan’a başarı dileklerini sunan ve Ordulu olmasına da değinen Çilingiroğlu, bir damadının Ordulu olduğunu hatırlatarak, “Ordu benim ikinci memleketim gibidir, sık sık kızımı, damadımı, torunlarımı ziyarete giderim” şeklinde konuştu.

Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından son buldu.


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.