ÇİLİNGİROĞLU BAŞBAKAN ERDOĞANI FESHANEYE DAVET ETTİ
30.04.2013

AK Parti Grup toplantısına katılan KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, toplantı sonrası Başbakan R. Tayyip Erdoğan'ı 6. Feshane Kastamonu Günleri'ne davet etti.

Başbakan Erdoğan'la olan randevusu nedeniyle Başkent'te bulunan Genel Başkan Çilingiroğlu, AK parti haftalık grup toplantısına katıldı. Çilingiroğlu'na AK Parti İstanbul Milletvekili hemşerimiz Dr. Haldun Ertürk, TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili  ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü ile AK Parti Kastamonu Milletvekili M. Gökhan Gülşen eşlik etti.

Toplantı sırasında AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, salonda bulunan partililere seslenerek,  "İstanbul Kastamonulular Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Latif Çilingiroğlu aramızdalar, hoş geldiniz Sayın Çilingiroğlu" dedi.

Toplantı sonrası Başbakan Erdoğan'la  bir araya gelen Çilingiroğlu, Başbakan'a davetiye takdim ederek, "Sayın Başbakanım, Genel Başkanı olduğum KAS-DER olarak düzenleyeceğimiz 6. Feshane Kastamonu Günleri'ne teşriflerinizden şahsım ve hemşerilerim onur duyacağız" dedi.

Başbakan Erdoğan ise "Nazik davetiniz için teşekkür ediyorum. Katılmayı çok isterdim, ancak o tarihlerde ABD'de olacağımdan katılamayacağım. Gönlümüz her zaman Kastamonulularla beraber. Hemşerilerinize selam ve muhabbetlerimi iletiniz" dedi.

(Videoyu izlemek için haberin altındaki video butonuna tıklayabilir veya video galeriden izleyebilirsiniz)

 


Foto Galeri
Video Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.