ÇİLİNGİROĞLU - TRT GENEL MÜDÜRÜ BULUŞMASI
07.05.2013

 KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'i makamında ziyaret ederek , Feshane Kastamonu Günleri'ne davet etti. Ziyarete, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan da yer aldı.

6. Feshane Kastamonu Günleri çalışmaları kapsamında son günlerde sıkça Başkent ziyaretlerinde bulunan Çilingiroğlu'nun bu seferki durağı TRT Genel Müdürlüğü oldu.Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan'ın eşlik ettiği ziyaret, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in makam odasında gerçekleşti.

Çilingiroğlu ve Arslan'ın Şahin ile dostlukları yıllar öncesine dayanıyor. Şahin'in Taşköprü Kaymakamlığı yaptığı yıllarda başlayan üçlü dostluk ziyaretin atmosferine de yansıdı. Karşılıklı Taşköprü hatıralarının anlatıldığı ziyarette Çilingiroğlu, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'e 6. Feshane Kastamonu Günleri'ne davetiyesi takdim etti.

Şahin: "Mutlaka katılacağım"

Davetin kendisi için onur vesilesi olduğunu söyleyen Şahin, "Kastamonu ve özellikle Taşköprü, benim meslek hayatımın önemli bir evresini teşkil eder. Yakinen tanıdığım vatansever Kastamonuluların yanında olmak bana gurur verir. 16 Mayıs günü açılışınıza mutlaka katılacağım. Gönül bağım olan Taşköprülülere, Kastamonululara selamlarımı götürün" dedi.

Çilingiroğlu ve Arslan ayrıca, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları; Numan Kurtulmuş ve Süleyman Soylu'ya da birer ziyarette bulunarak Feshane Kastamonu Günleri'ne davet etti.

 

 

 


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.