FESHANE TANITIM TOPLANTISI DADAY DA YAPILDI
17.04.2014

7. Feshane Kastamonu Günleri tanıtım toplantısı Vali Erdoğan Bektaş’ın katılımıyla Daday İksir Resort Town Hotel’de yapıldı.

 

Tanıtım toplantısı için Kastamonu’ya gelen Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu başkanlığındaki heyette, yönetim kurulundan Ayhan Kırık, Fikri Aytekin, Selman Yoksul, Yaşar Kayacan, Şenol Özdemir, Özcan Kaya ve idari müdürümüz Murat Güven yer aldı.

 

İksir Otel’de saat 20.00’de protokol üyelerinin katılımıyla yemekte bir araya gelindi.

Yemekten sonra geçilen konferans salonundaki istişare toplantısı Murat Güven’in açış konuşmasıyla başladı.

Buradaki program, geçen yıl düzenlenen 6. Feshane Kastamonu Günleri’nden kesitlerin yer aldığı video ve fotoğraf karelerinden oluşan sinevizyon gösterimiyle devam etti.

 

Sonrasında Genel Başkanımız Çilingiroğlu ve Kastamonu Valisi Bektaş birer konuşmayla katılımcılara hitap ettiler.

Çilingiroğlu, birlik-beraberlik vurgusuyla başladığı konuşmasında 30 Mart yerel yönetim seçimleriyle ilgili kısa bir değerlendirme yaptı. Çilingiroğlu Feshane Kastamonu Günleri için ise etkinliğin rüştünü ispat ettiğini, uzun uzun anlatmanın gereksiz olduğunu belirterek, “Bu hepimizin başarısıdır, sizleri 15-18 Mayıs tarihleri arasında Kastamonu rüzgarını daha güçlü estirmek üzere 7. Feshane Kastamonu Günleri’ne davet ediyorum” dedi.

 

Vali Bektaş ise il tanıtımlarında Feshane Kastamonu Günleri ve benzeri etkinliklerin önemine işaret ederek, “Her yıl gerek İstanbul’da gerekse Ankara ve Bursa’da STK örgütlerimizle birlikte Kastamonu’yu tanıtıyoruz. Bu yıl da 7. Feshane Kastamonu Günleri’nde birlikte olacağız” dedi.

Program, katılımcıların görüş ve önerilerini aktardığı bölümle sona erdi.


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.