GÜNGÖRENDE BİR GÜZEL BULUŞMA
21.02.2014

CHP Güngören Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel, hemşerileriyle buluştu.

KAS-DER Güngören şubesinde gerçekleşen ve Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu’nun da katıldığı ziyaret, yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 

 

Murat Güven’in sunumuyla başlayan toplantıda ilk olarak şube başkanımız Murat Kabaoğlu söz aldı.

 

Konuşmasında “Belediye Başkan Adayı hemşerimiz Sayın Ahmet Güzel’i şubemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz” diyen Kabaoğlu, Güngören’de yaşayan Kastamonulular olarak kendisine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

 

 

Çilingiroğlu: “Mücevherin değerini sarraflar bilir”

 

Genel Başkanımız Çilingiroğlu, yaptığı konuşmada, “Nerede Kastamonulu varsa biz oradayız. Bir söz vermiştim; ‘Seçim döneminde hangi hemşerimiz hangi meşru siyasi partiden aday olursa destekleyeceğiz, gerekirse o ilçeye çadır kuracak, gece gündüz çalışacağız, kapı kapı dolaşacağız’ demiştim. Evet, bu sözümün arkasındayım. Bizim için A partisi B partisi yoktur. Kastamonu Partisi vardır. Gerek kişisel dostluğum, gerek hemşericilik anlayışım gereği, şahsen ve KAS-DER Genel Başkanı sıfatıyla hemşerimiz Ahmet Güzel’i sonuna kadar destekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Çilingiroğlu’nun müstehzi bir ifadeyle, “Biz hemşerilerimizin aday olduğu ilçelere çadır kuracağız demiştik. Siyasi partiler fazla yorulmamızı istememiş olmalılar ki İstanbul’dan yalnızca Ahmet Güzel Belediye Başkan Adayı gösterildi” sözleri salondan büyük alkış aldı.

 

Latif Çilingiroğlu, konuşmasının sonunda sözü fazla uzatmaya gerek olmadığını belirttikten sonra Ahmet Güzel’i işaret ederek, “Mücevherin değerini sarraflar bilir” dedi.

 

Güzel: “Duygularımı ifade etmekte zorlanıyorum”

 

CHP Güngören Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel ise konuşmasına hemşerilerini bir arada görmekten dolayı çok mutlu olduğunu, fazlaca duygulandığını ve duygularını ifade etmeye kelimelerin kifayet etmediğini söyleyerek başladı.

 

1999 yılında DSP’den İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı olduğunu hatırlatan Güzel, o dönemde hemşerilerinin verdiği destekle milletvekili seçildiğini, bununla da kalmayıp sorumlusu oldu 2. bölgenin İstanbul’da birinci olduğunu, o günleri asla unutmayacağını belirterek, “Sizlere güveniyorum, Kastamonuluların gücünü bir kez daha göstereceğiz” dedi.

 

Güzel Genel Başkanımız Çilingiroğlu’na şube başkanımıza ve diğer katılımcılara teşekkür etti.

Toplantı, Çatalzeytinli ozan Ahmet Taşkın’ın Ahmet Güzel için bestelediği eseri seslendirmesiyle son buldu.

 


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.