KAS-DER, TBMM DE MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ
22.04.2013

 

 

 

KAS-DER Genel Merkez yönetimi yaklaşan Feshane Kastamonu Günlerine davet kapsamında Başkent’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Başkan Latif Çilingiroğlu başkanlığındaki heyette Genel Merkez Genel Sekreteri Ayhan Kırık, Genel Başkan Yardımcısı Fikri Aytekin, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Nilüfer Ay ve Özcan Kaya ile İdari Müdür Murat Güven yer aldı.

Ertürk ve köylü

16 Nisan Salı sabahı 10.30’da Ankara’ya ulaşan heyet, saat 11.00’de TBMM’ye geçerek ilk olarak meclisteki odasında AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Haldun Ertürk’ü ziyaret etti. Bu ziyarete Adalet Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü de katıldı. Kastamonu ve Feshane Günleri ağırlıklı sohbetin hakim olduğu ziyarette genel başkan Çilingiroğlu tarafından Milletvekillerine 6. Feshane Kastamonu Günleri davetiyesi takdim edildi. Buradan meclis lokantasına geçilerek birlikte öğle yemeği yenildi.

Gürsel Tekin

Heyet daha sonra CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’i makamında ziyaret etti. Çilinigroğlu burada Tekin’in CHP İstanbul İl Başkanlığı yaptığına atıfta bulunarak, “Sizin de yakından bildiğiniz gibi İstanbul’da önemli bir nüfusa sahibiz. Kas-Der olarak İstanbul’un en büyük STK örgütüyüz. İstanbul’da Feshane Günleri’nin başlamasında ve yaygınlaşmasında Kas-Der’in öncü olduğunu en iyi bilen isimlerdensiniz. Bu yıl da, 6. Feshane Kastamonu Günleri’nde sizi aramızda görmek istiyoruz” diyerek, Tekin’e davetiye takdim etti.

Davetiyeyi büyük bir memnuniyetle aldığını söyleyen Tekin ise Kastamonuluları yakından tanıdığını vurgulayarak, “İşaret ettiğiniz gibi Kas-Der’in birçok etkinliğine katıldım. Sizler İstanbul’daki STK’lar içerisinde önemli bir yere sahipsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı bir organizasyona imza atacağınıza inanıyorum. Feshane Kastamonu Günleri’ne katılarak Kastamonulularla bir arada olacağım” dedi.

Murat Başesgioğlu

Heyet daha sonra Eski Bakan, MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu’nu ziyaret ederek bir süre Başesgioğlu ile sohbet etti. Ardından Başesgioğlu ve Kas-Der ekibi MHP Genel Merkezi’ne geçerek MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Gezinin son ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapıldı. Sona eren ziyaretlerin ardından Saat 18.00 itibariyle İstanbul’a dönmek üzere yola çıkıldı.


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.