KAS-DER MHP LİLDERİ BAHÇELİYİ ZİYARET ETTİ
17.04.2013

 

KAS-DER, Bahçeli’yi ziyaret etti

 

KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu ve beraberindeki heyet, “Feshane Kastamonu Günleri” ne davet kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bir ziyaret gerçekleştirdi.MHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarete, MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu’da katıldı.

Ziyarette, Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, “Bizleri burada ağırlamanızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi her yıl İstanbul’da Feshane Kastamonu Günleri adı altında tanıtım günleri düzenliyoruz. Bu yıl 16-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz tanıtım günlerine katılmanız bizleri ve hemşerilerimizi onurlandıracaktır” diyerek Bahçeli’yi 6. Feshane Kastamonu Günleri’ne davet etti.

 

Bahçeli: “Çabanızı kutluyorum”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizleri burada görmek güzel. Kastamonu ve Kastamonuluların ülkemiz için önemi büyük. Sizler bu ülkenin birleştirici unsurlarısınız” dedi. Feshane Kastamonu Günleri’ne de değinen Bahçeli, “Memleketinizi tanıtma çabanızdan ötürü sizleri kutluyorum. Etkinliğinize katılmayı çok isterim, Murat Bey ile (Başesgioğlu) davetinizi değerlendirerek mutlaka aranızda olmaya çalışacağım” şeklinde konuştu.

Ziyarete ayrıca Kas-Der Genel Merkez Genel Sekreteri Ayhan Kırık, Genel Başkan Yardımcısı Fikri Aytekin, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Nilüfer Ay ve Özcan Kaya ve İdari Müdür Murat Güven katıldı.

 


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.