KAS-DER DEN BAŞKAN BABAŞ ZİYARETİ
19.06.2014

KAS-DER'den Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ'a ziyaret

Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu başkanlığındaki Genel Merkez heyeti, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bir dizi ziyaret için Kastamonu'da bulunan Kas-Der heyeti, bugün (19 Haziran 2014) öğleden sonra Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın'ı ziyaretinden hemen sonra Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş'ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir atmosferde geçen ziyarette Genel Başkanımız Çilingiroğlu ve Başkan Babaş, karşılıklı başarı temennilerinde bulunarak, Kastamonu'nun kalkınması ve tanıtımı için birbirlerine destek sözü verdiler.

Genel Başkanımız Çilingiroğlu Başkan Babaş'a geçtiğimiz ay 7.'si yapılan Feshane Kastamonu Günleri'ne katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederek etkinlikte Kastamonu Belediyesi standında çekilen çerçeveli fotoğrafı ve gümüş işlemeli Kütahya çinisi takdim etti.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ise Genel Başkanımıza Kastamonu yöresel ürünlerinden oluşan bir hediye sepeti takdim etti.

Ziyarette Genel Başkan Vekili Mehmet Yayla, Genel Başkan Yardımcısı Fikri Aytekin ve Genel Sekreter Ayhan Kırık'ta hazır bulundu.


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.