KAS-DER KASTAMONU BASININDA
20.06.2013

İSTANBUL’DAKİ KASTAMONU DERNEKLERİNİ TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYAN KASDER’İN BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİ, GEÇTİĞİMİZ AY DÜZENLEDİKLERİ “İSTANBUL’DA FESHANE GÜNLERİ”NE DESTEK VEREN KURUM VE KURULUŞLARA TEŞEKKÜR ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRMEK AMACIYLA İLİMİZE GELDİLER.

 

PROGRAMLARI KAPSAMINDA KASTAMONU TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI DA ZİYARET EDEN LATİF ÇİLİNGİROĞLU BAŞKANLIĞINDAKİ KAS-DER YÖNETİM KURULU ÜYELERİ GENEL SEKRETER AYHAN KIRIK,BAŞKAN YARDIMCILARI FİKRİ AYTEKİN VE MİHRİ CİHAN TUZCUOĞLU, KATSO TEMSİLCİLERİNE FESHANE ETKİNLİĞİNE VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİLER HEM DE GEÇTİĞİMİZ HAFTA SEÇİLEN YENİ MECLİS ÜYELERİNİ TEBRİK ETTİLER.

 

KAS-DER HEYETİNİ KATSO’YA ZİYARETİNDE ODA`NIN BUGÜN YENİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLMASI BEKLENEN SELÇUK ARSLAN VE MECLİS ÜYELERİNİN BÜYÜK BÖLÜMÜ KARŞILADI. KONUKLARA “HOŞGELDİNİZ” DİYEREK KONUŞMASINA BAŞLAYAN ARSLAN, ÇİLİNGİROĞLU’NA HİTABEN “SİZ BİZİM LATİF ABİMİZSİNİZ” SÖZLERİYLE HİTAP ETTİĞİ KAS-DER HEYETİNİ KABULDE YAPTIĞI KONUŞMADA, “BUNDAN SONRA İSTANBUL İLE KASTAMONU ÇOK DAHA İYİ KUCAKLAŞACAK” DEDİ.

ÇİLİNGİROĞLU’NUN “KASTAMONU MİLLİYETÇİSİ” OLDUĞUNU VURGULAYAN ARSLAN, “İSTANBUL’DA FESHANE GÜNLERİ”NE KATSO OLARAK HER YIL KATILDIKLARINI, SON DÜZENLENEN ETKİNLİĞİN İZDİHAM DERECESİNDE BİR İLGİ GÖRDÜĞÜNÜ KAYDETTİ.

 

ÇİLİNGİROĞLU: “KASTAMONU İLE İSTANBUL BİRBİRİNDEN KOPUK”

KATSO ZİYARETİNİ HEM FESHANE’DE KASTAMONU GÜNLERİ’NE VERDİKLERİ DESTEĞE TEŞEKKÜR ETMEK HEM DE YENİ SEÇİLEN MECLİS ÜYELERİNİ TEBRİK ETMEK NİYETİ TAŞIDIĞINI KAYDEDEN KASDER GENEL BAŞKANI LATİF ÇİLİNGİROĞLU, “YENİ YÖNETİMİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM, KASTAMONU İÇİN GÜZEL HİZMETLER YAPACAKLARINA İNANIYORUM” DEDİ. ÇİLİNGİROĞLU, FESHANE’DE KASTAMONU GÜNLERİ İLE İLGİLİ YAPTIĞI DEĞERLENDİRMEDE, ETKİNLİĞE BU YIL SADECE 5 YABANCI ESNAFIN ALINDIĞINI, ÖNÜMÜZDEKİ ETKİNLİKTE BU SAYIYI SIFIRLAYACAKLARINI BELİRTTİ.


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.