KAS-DER KASTAMONU YOLCUSU
22.03.2013

Bu yıl 6'ncısı düzenlenecek Feshane Kastamonu Günleri hazırlıkları devam ediyor. Genel Merkez, bu kapsamda Kastamonu'da yemekli bir toplantı düzenliyor.

Kastamonu Vali'miz;  Sayın Erdoğan Bektaş'ın himayelerinde 22 Mart Cuma akşamı Akçaabat Restoran'da yapılacak toplantıya Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Kastamonu kurum ve kuruluş temsicileri, STK temsilcileri ile basın mensupları davet edildi. Toplantı Saat: 19.00'da başlayacak. 

www.kastamonumtv.com internet tv'den canlı yayın.

 

 

“Kastamonu sevgisi yeniden filizleniyor”

 

KAS-DER Genel Başkanı Latif ÇİLİNGİROĞLU'ndan  “6. Feshane Kastamonu Günleri”ne davet...

 

 

“Kastamonu sevdalısı değerli hemşerilerim;

 Sevgi ve kardeşliğin her yıl yeniden filizlendiği, hemşericilik duygularının yeniden perçinlendiği  “Feshane Kastamonu Günleri”ne sayılı günler kaldı” diyen ÇİLİNGİROĞLU,  şöyle devam etti:

 

“16-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz ve geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda 4 gün boyunca Kastamonu’muzun tarihini, kültürünü, turizmini, sanatını, yöresel ürünlerini ve en önemlisi de memleket sevgisini sergileyeceğimiz etkinliğimiz sizlerin katılımıyla yine büyük bir buluşmaya sahne olacaktır.

Bu inanç ve heyecanla; başta siz sevgili hemşerilerimi, Kastamonu dostu İstanbulluları ve tüm vatandaşlarımızı “6. Feshane Kastamonu Günleri”ne davet etmekten onur duyarım…”


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.