KASTAMONU ZİYARET
25.04.2016

Gurbetteki sıla özlemini gidermek için geleneksel olarak Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Genel Merkezinin düzenlediği 9.İstanbul Kastamonu Günleri 12-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kastamonu Belediye Başkanlığı’nın sponsorluğunda, Kastamonu Valiliği, Kastamonu Ticaret Odası ve Kastamonu Kalkınma Vakfı’nın katkılarıyla Bakırköy Botanik Parkta yapılacaktır. 

Organizasyonun detaylarını görüşmek üzere Kas-Der Genel Başkanı Latif ÇİLİNGİROĞLU, Genel Sekreter Bahadır KİPRİTCİ, Genel Başkan Yardımcıları Turgay SUCUOĞLU, İrfan ÖZTÜRK ve Ercan KÜÇÜKÇAVUŞ ile birlikte Kastamonu Valisi Şehmus GÜNAYDIN ve Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ’ı makamlarında ziyaret etti. Ziyarette Vali Bey ve Belediye Başkanına davetiyelerini takdim eden ÇİLİNGİROĞLU, her yıl feshanede yapılan etkinliğin bu sene İstanbul Büyükşehir Belediyesinin feshaneyi kapatmasından dolayı, bu sene değişik bir konsepte hemşerilerimizin destekleri ile Bakırköy Botanik Parkta yapılacağını belirtti. Bu organizasyon da bizlere desteklerini esirgemeyen Kastamonu Valisi Şehmus GÜNAYDIN ve Organizasyona sponsor olan Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ ve tüm ekibine, Kastamonu Ticaret Odası Başkanı Selçuk ASLAN, Kastamonu Kalkınma Vakfı İstanbul Başkanı Remzi GÜR’e teşekkür etti.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ ise her yıl aralıksız olarak bu etkinliği düzenleyen KAS-DER Genel Başkanı ve tüm ekibi tebrik etti. Bu seneki organizasyonda Belediye olarak tüm Kastamonulu esnaflar ile birlikte Bakırköy Botanik Parkta olacaklarını ve Sıla Özlemi çeken hemşerilerimizle 12-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında hasret gideceklerini belirtti. BABAŞ, tüm Kastamonu adına yapılan organizasyonlarında tüm hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kastamonu Valisi Şehmus GÜNAYDIN ise yapılan bu etkinliklerin KAS-DER markası ile yapılıyor olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. GÜNAYDIN, Kastamonu tanıtımına destek veren KAS-DER Genel Başkanı ve tüm ekibini tebrik etti. Vali olarak tüm desteklerini vereceklerini ve İstanbul’daki hemşerilerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklarını 12-15 Mayıs 2016 tarihlerinde organizasyonda olacaklarını belirtti.   

Çilingiroğlu, 50 yıllık hasreti bitirerek 2.Lige yükselen Kastamonu Spor 1966 Kulüp Başkanı ve Teknik Heyeti, oyuncuları tebrik ederek 2.Ligde başarılar diledi. Ayrıca Kastamonu Belediye Spor Hentbol Takımı teknik heyetini ve oyuncularını ziyaret ederek, Tebrik etti ve başarılar diledi. Kas-Der olarak 30 Nisan 2016 tarihinde yapılacak final maçında Haldun ALAGAŞ Spor Salonunu hınca hınç dolduracakları ve Kastamonu Spor başarısına destek olacaklarını belirtti.                     


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.