Kastamonuspor’a Kas-Der Dopingi
04.01.2013

 

21 Ekim Pazar günü saat 15.00’de Bahçelievler İl Özel İdaresi Stadında oynayacağı İstanbulspor maçı için İstanbul’a gelecek olan Kastamonuspor kafilesi Kas-Der tarafından ağırlanacak. Maç Kanal 99’dan canlı olarak yayınlanacak.

 

Çilingiroğlu: Takımımızı yalnız bırakmayacağız

 

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Kas-Der genel başkanı Latif Çilingiroğlu, “İlimizin futboldaki tek profesyonel takımını İstanbul’da gerek biz, gerekse taraftarımız yalnız bırakmayacak” dedi.

Maçın canlı yayını için gerekli anlaşmaların yapıldığını, TFF’den onay alındığını belirten genel başkan Latif Çilingiroğlu, “Maç Kanal 99’dan canlı olarak yayınlanacak, ayrıca daha sonra www.kas-der.com resmi sitemizden duyuracağımız bazı internet siteleri de maçı canlı nakledecek” ifadelerine yer verdi Çilingiroğlu, Kastamonuspor kafilesi için Kas-Der’in girişimiyle Zeytinburnu Panorama Otel’de yer ayırtıldığını da sözlerine ekledi.

 

İl Özel İdaresi Stadında Kastamonuspor taraftarına 2000 kişilik yer ayrıldığını ifade eden genel başkan Çilingiroğlu, “Hemşerilerimize bu stat dar gelecektir, inşallah üst liglerde büyük statlarda oynayacağımız maçları da göreceğiz” temennisinde bulundu.

 

“Kas-Der olarak takımımıza sahip çıkmak asli görevimizdir” diyen Latif Çilingiroğlu, işin bundan sonraki kısmı takımımıza ve taraftarımıza kalıyor, Kastamonuspor adına başarılı bir maç olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Stat: Bahçelievler İl Özel İdaresi

Takımlar: İstanbulspor-Kastamonuspor

Tarih: 21 Ekim Pazar Saat: 15.00

Canlı yayın: Kanal 99 (Eski Özlem TV)

Anlatım: Murat Güven

Yorumcu: Levent Zihnioğlu


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.