K.HANE BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ´A ZİYARET
05.03.2013

 

Bu sabah, saat (5 Mart Salı) 09.00’da Başkan Fazlı Kılıç’ın makamında, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarete genel başkanımız Latif Çilingiroğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı.

Çilingiroğlu: “Amacımız; hemşerilerimiz ve tüm insanlığa faydalı olabilmek”

KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu ziyarette yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle misafirperverliğinizden dolayı şahsım ve arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum. Ziyaretimizin amacı; yerel yönetimlerle ilişkilerimizi sıcak tutmak, fikir alışverişinde bulunmak suretiyle hemşerilerimize ve tüm insanlığa faydalı olabilmektir.

Hemşerilerimizin şahsınıza duyduğu sevgi ve genel merkezimizin ilçeniz sınırları içerisinde yer alması ise bu ziyarete anlam katan diğer etkenlerdir.”

Kılıç: “KAS-DER, İstanbul’da en iyi örgütlenmiş dernektir”

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında, Kastamonulu nüfusun Kağıthane’deki yoğunluğuna dikkat çekerek şöyle konuştu:  “İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi burada da önemli yoğunlukta Kastamonulu hemşerimiz var. Onlarla gerek belediye, gerekse şahsi olarak iyi ilişkiler içindeyiz.”

KAS-DER’in İstanbul’daki en iyi örgütlenmiş dernek olduğunu hatırlatan Fazlı Kılıç, “Sizler dernekçiliği en iyi şekilde yapan illerin başında geliyorsunuz. Katıldığım birçok etkinliğinizde buna şahit oldum.” dedi.

 


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.