KILIÇDAROĞLUNDAN FESHANEYE KATILMA SÖZÜ
17.04.2013

 

Kılıçdaroğlu, Feshane Kastamonu Günleri’ne mutlaka katılacağını söyledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini ziyaret ederek Feshane Kastamonu Günleri’ne davet eden KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu’na davet için teşekkür ederek, etkinliğe yüzde 99,9 katılacağını söyledi.

Genel Başkan Latif Çilingiroğlu başkanlığında bir dizi ziyaret için Başkent’te bulunan KAS-DER Genel Merkez Yönetim Kurulu, bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret etti. Ziyaret, samimi bir ortamda gerçekleşti.

Çilingiroğlu, samimiyeti ve misafirperverliğinden dolayı Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederek, “Biz de sizi İstanbul’un en büyük STK etkinliği olan Feshane Kastamonu Günleri’nde ağırlamak isteriz, hemşerilerimiz katılımınızdan büyük onur duyacaklardır” dedi.

 

Kılıçdaroğlu: “Yüzde 99,9 katılacağım”

Davetten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu ise, “Hemen şimdi talimat vererek programıma dahil ettireceğim. Yüzde 99,9 katılacağım” sözünü verdi.

Konuşmasında Kastamonu’yu ve Kastamonuluları da öven Kılıçdaroğlu, “Sizler bu topraklar için canını feda etmekten çekinmemiş kahraman bir neslin torunlarısınız. Çanakkale’de en çok şehit veren ilin, Milli Mücadele’deki Şerife Bacı’ların temsilcilerisiniz. Kastamonulular yurtsever, dürüst, şahsiyetli insanlardır. Sizlerin yanında olmayı bir yurttaş ve bir siyasi parti genel başkanı olarak görev bilirim” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Kas-Der Genel Merkez genel sekreteri Ayhan Kırık, Genel Başkan Yardımcısı Fikri Aytekin, yönetim kurulu üyeleri Av. Nilüfer Ay ve Özcan Kaya ile idari müdür Murat Güven’de hazır bulundu. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.