ŞUBELERLE YEMEKLİ İSTİŞARE
09.05.2013

KAS-DER Genel Merkez,  İBB Kasımpaşa Sosyal Tesisleri'nde, Çilingiroğlu başkanlığında, bazı yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı  şube başkanları istişare toplantısı düzenledi. Toplantı, dün akşam (8 Mayıs Çarşamba) saat 20.00'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kasımpaşa Sosyal Tesisleri toplantı salonunda başladı.

İstiklal Caddesi'nde Festival Yürüyüşü, Feshane Kastamonu Günleri ve Yerel Tatlar Festivali'nin konu edildiği yemekli toplantıya şube başkanlarının eksiksiz katıldığı görüldü. Toplantıda, Genel Merkez genel sekreteri, teşkilat başkanı, genel başkan yardımcıları, idari müdür, kadın kolları başkanı ve gençlik kolları başkanı da hazır bulundu.

Çilingiroğlu: "Bu itibar hepimizin"

Birlikte yenilen yemeğin ardından toplantının açış konuşmasını yapan Genel Başkan Çilingiroğlu, Feshane Kastamonu Günleri kapsamında bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili şube başkanlarını bilgilendirdi.

Çilingiroğlu, Feshane Kastamonu Günleri'ne davette bulunduğu gerek Başkent'te Başbakan ve diğer siyasiler nezdinde, gerekse Kastamonu ve İstanbul'daki bürokratlar nezdinde büyük itibar gördüğünün altını çizerek: "Elbette etkinliğimize davet etme amaçlı gittiğim yerlerde şahsi dostluklarım ve yılların birikiminden doğan şahsi itibarım var ancak Ben bu itibarı KAS-DER olarak, Kastamonulu olarak görmekten ayrı bir mutluluk ve kıvanç duydum. Bu hepimizin başarısıdır. 6. Feshane Kastamonu Günleri'nin şimdiye kadar olandan daha fazla ses getirmesi ise bu itibarı taçlandıracaktır.

Unutmayalım ki önümüzde hem yerel hem genel seçimler var. Biz KAS-DER olarak deklare ettiğimiz meşru her siyasi partiyeaynı mesafede durma prensibimizi sonuna kadar koruyacağız ama Kastamonu'muzun ve İstanbul'daki hemşerilerimizin haklarını da gözetecek, hak ettiği hizmeti almasını sağlayacağız. Bunun yolu birlik-beraberlik ruhuna ivme kazandırarak, kalıcı olmaktan, gücümüzü göstermekten geçiyor" dedi.

Toplantının öneri ve görüşler bölümündeyse bazı şube başkanlarının gündem konularına ilişkin sunduğu öneriler değerlendirilerek fikir teatisinde bulunuldu. Toplantı, toplu fotoğraf çekiminin ardından saat 22.30 sularında son buldu.


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.