SULTANBEYLİ ŞUBEMİZ 10. YILINI KUTLADI
31.12.2013

 

 

Sultanbeyli şubemiz açılışının 10. yılını düzenlediği geceyle kutladı.

Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’ndeki geceye; Sultanbeyli Kaymakamı İbrahim Özefe, Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu’nun yanı sıra şube başkanımız İbrahim Genç, genel merkez yönetim kurulu üyelerimiz, şube başkanlarımız, siyaset ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile hemşerilerimiz katıldı.

 

Gece de Sultangazi Kaymakamı, Belediye Başkanı, Genel Başkanımız ve şube başkanımız birer konuşma yaptı.

 

 

Konuşmasında birlik-beraberlik ruhunun önemini vurgulayan Çilingiroğlu, KAS-DER’in, şubeleriyle birlikte bu alanda önemli mesafeler kat ettiğini hatırlattı.

 

10 yıldır bölgedeki hemşerileriyle güç birliği sergileyen Sultanbeyli şube yönetimini de kutlayan Çilingiroğlu, “Mevcut şube başkanımız İbrahim Genç ve şimdiye kadar görev yapan tüm arkadaşlarımı hemşericilik anlayışlarından dolayı kutluyor, nice 10’uncu yıllara birlikte ulaşmayı temenni ediyorum” dedi.

 

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda Kastamonuluların öneminin unutulmaması gerektiğine de değinen Çilingiroğlu, “İstiklal demek, Şerife Bacı demektir, vatan savunmasına giden top mermisini evladından üstün tutmak demektir. İstiklal demek, Kastamonu demektir. Kastamonu aziz vatanın çimentosudur, demiridir, harcıdır. Bugün de o ruhla hareket etmeliyiz” şeklinde konuştu.

 

Sinevizyon gösterimiyle devam eden programın son bölümünde ise sanatçılar; Mevlüt Yılmaz, Ezgi Mutlu ve Nehir ile davul-zurna ekibi sahne aldı.


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.