ÜMRANİYE ŞUBEMİZİN İSTİŞARE YEMEĞİ
21.02.2013

KAS-DER Ümraniye Şubesi yemekli istişare toplantısı düzenledi. Ümraniye şubesi yönetim kurulu üyesi, işadamı Saim Yüksel'in katkılarıyla düzelenen yemeğe, Genel Başkan Latif Çilingiroğlu, Ümraniye Şube Başkanı Nurten Aysu, İstanbul İl Meclis Üyesi Selamet Aygün, İMES yönetim kurulu başkanı ve siyasetçi Kemal Akar, Ümraniye şubesi yönetim kurulu üyesi işadamı Saim Yüksel, Ümraniye şubesi eski başkanı Şahin Mersin, Sancaktepe şubesi eski başkanı Ekrem Uygun, Gazete İstamonu genel yayın yönetmeni Hüseyin Karadeniz, Kas-Der Genel Merkez idari müdürü Murat Güven, Ümraniye şubesi yönetim kurlu üyeleri, Ümraniye'de faaliyet gösteren siyasi parti ve STK üyeleri ile basın mensupları katıldı.

 

Çilinigiroğlu: "Dernekleri siyasetin vesayetine terk etmemeliyiz"

40'a yakın davetlinin katıldığı yemekli toplantıda katılımcılar söz alarak derneklerin gidişatına ilişkin fikir beyanında bulundu. En son söz alan Genel Başkan Latif Çilingiroğlu, herkesin bir siyasi görüşünün olmasının normal olduğunun altını çizerek, "Önemli olan bu görüşü dernek yönetiminde etkin kılma girişiminde bulunmamaktır, kimsenin kendi siyasi görüşünü kimseye empoze etmeye hakkı yok" dedi.

"Kastamonulular olarak bizim ortak siyasi görüşümüz, Kastamonu'nun kalkınması, ortak siyasi partimiz ise Kastamonu Partisi'dir" diyen Çilinigroğlu'nun bu sözleri salondan alkış aldı.

"Samimi duygularla, hemşerilerine hizmet etme gayretiyle dernekçilik yapan kardeşlerimi tenzih ediyorum" diyen Çilingiroğlu, "Maalesef kartvizitine dernek başkanı unvanı yazdırabilmek için dernek camiasına giren, kartvizitinin arkasına da iştigal ettiği mesleğini yazarak gerçek yüzünü gösteren çıkarcılar türemiştir. Maksatları siyasi rant, ticari çıkar sağlamak ve egolarını tatmin etmektir." Vurgusunu yaptı.

 


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.