Yelis’ten KAS-DER Ziyareti
27.02.2014

 

Büyük Birlik Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozkurtlu hemşerimiz Ahmet Yelis, bugün öğle saatlerinde seçim çalışmalarını yürüttüğü ekibiyle birlikte Genel Merkezimize gelerek, Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu’nu ziyaret etti.

 

Çilingiroğlu’yla bir süre sohbet eden Yelis, KAS-DER’in önemli bir STK oluşumu olduğunun altını çizerek, İstanbul’da yaşayan hemşerilerinin desteğini talep etti.

 

Ziyaretten memnun olduğunu belirten Çilingiroğlu ise, az sayıda da olsa hemşerilerinin önemli görevlere talip olmasının ileriye dönük önemli adımlar olduğunu ifade ederek Yelis’e başarı dileklerinde bulundu.

 

 

 

Ahmet Yelis Kimdir?

Aslen Kastamonu Bozkurt ilçesinden olup, 1960 yılında İstanbul'da doğan Ahmet Yelis, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Meslek hayatını Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak sürdürmektedir. Geçmiş dönemlerde BBP Üsküdar İlçe Başkanlığı, Anadolu Bölge Başkanlığı ve İstanbul İl Başkanlığı görevlerinde bulundu.Yelis, evli ve iki çocuk babasıdır.


Foto Galeri
Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.