YENİ VALİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
19.06.2014


Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın'a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bugün (19.06.2014) öğle saatlerinde gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Vekili Mehmet Yayla, Genel Sekreter Ayhan Kırık ve Genel Başkan Yardımcısı Fikri Aytekin'de hazır bulundu.

Ziyarette Vali Şehmus Günaydın, “Biz Sivil Toplum Örgütlerini önemsiyoruz, önem veriyoruz. Kastamonu ile ilgili yapacağımız her faaliyette bütün Sivil Toplum Örgütlerini yanımızda görmek istiyoruz.
Bundan sonra Kastamonu için yapılacak bütün faaliyetlerde yine bugüne kadar olduğu gibi hep beraber el ele yürüyeceğimize ve birbirimize destek vereceğimize inanıyorum” dedi.

Genel Başkanımız Latif Çilingiroğlu ise KAS-DER'in 1 milyon'a yakın Kastamonulunun yaşadığı İstanbul'daki en etkin sivil toplum örgütü olduğunu hatırlatarak, "Sayın Valim, Kastamonu'ya hoş geldiniz. Yeni görevinizin zat-ı âlinize ve Kastamonu'ya hayırlı olmasını dilerim. 
Genel Başkanlık görevini onurla üstlendiğim KAS-DER'in tüm çalışmalarınızda destekçiniz olacağını bilmenizi isterim" dedi.

Geçtiğimiz ay 7'ncisi gerçekleştirilen Feshane Kastamonu Günleri hakkında da bilgiler veren Çilingiroğlu, Vali Günaydın'a gümüş işlemeli Kütahya Çinisi takdim etti.


Sosyal Paylaşım
Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.